Klasyka Gościnności
LUBLIN
Karta Turysty
Rezerwacja online
Przyjazd:
Wyjazd:
Od

230/ NOC

Sprawdź dostępność

Sale konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne - Allegro i Rondo, oddzielone ruchomą ścianą, idealne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Zadbaliśmy o wysoki standard wykończenia pomieszczeń, najnowocześniejsze wyposażenie oraz profesjonalną obsługę.

Sale konferencyjne są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny, zapewniający swobodę i komfort prowadzenia wykładów i szkoleń.

Kameralne wnętrza zapewniają wygodę i dyskrecję. Sale posiadają 5 niezależnych źródeł światła sztucznego oraz jedno źródło światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Na Państwa życzenie obie sale mogą być połączone, dzięki czemu pomieszczą nawet do 90 osób.

Wyposażenie:

Allegro

Sala konferencyjno – bankietowa o powierzchni 50 m2 to doskonałe miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Sala utrzymana jest w minimalistycznym stylu, przeważają tu cegły i surowy beton.

Jest to także miejsce często wybierane na prywatne przyjęcia i bankiety.
 

Rondo

Sala konferencyjno - bankietowa o powierzchni 46 m2, która idealnie sprawdzi się przy organizacji spotkań biznesowych. Sala posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.

Nazwa sali Liczba miejsc w ustawieniu

teatralne

szkolne

podkowa

Sala Rondo 50 25 20
Sala Allegro 40 20 20

Nasze zaplecze gastronomiczne pozwala nam zapewnić uczestnikom spotkań przerwy kawowe, obiady i kolacje. Organizujemy także imprezy koktajlowe lub eleganckie bankiety towarzyszące odbywającym się u nas spotkaniom. Wszystkie opcje dostępne są na zapytanie. Chętnie dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kontakt:
+ 48 81 45 99 243
+ 48 81 45 99 240

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij