1. Home page
  2. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej poniżej lat 20 w Lublinie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej poniżej lat 20 w Lublinie

arrival
date
departure
date

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej poniżej lat 20 w Lublinie

22 of May 2019

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych i zarazem największych wydarzeń sportowych dla fanów piłki nożnej. W tym roku gospodarzem Mistrzostw Świata w football’u dla reprezentantów poniżej 20 lat jest Polska. To fantastyczne widowisko sportowe za każdym razem cieszy się niezwykle dużą popularnością. Nazywany „małym mundialem” jest znakomitą okazją dla młodych kibiców by podziwiać przyszłe gwiazdy wielu międzynarodowych reprezentacji. Turniej FIFA U-20 World Cup organizowany jest co dwa lata i biorą w nim udział młodzi zawodnicy do lat 20. Cała impreza rozpoczyna się 23 maja meczem otwarcia w Łodzi, natomiast kończy 15 czerwca meczem finałowym. Planując przyjazd do Lublina na Mistrzostwa Świata koniecznie zarezerwuj nocleg wcześniej. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnego stresu, gdyż przy takich imprezach sportowych w wielu miejscach brakuje wolnych pokoi. Zapraszamy gorąco do Hotelu Wieniawski w Lublinie, gdzie bez problemów zarezerwujesz nocleg w bardzo komfortowych warunkach, a ponadto w ścisłym centrum miasta.

Wybierz się na mecz ze znajomymi

Oczywiście na mapie rozgrywanych meczy nie mogło zabraknąć naszego miasta, gdzie na nowoczesnym obiekcie sportowym jakim jest Arena Lublin zostanie rozegranych aż dziewięć meczy. Najwięksi fani piłki nożnej z pewnością nie mogą się ich już doczekać. Na stadionie zaplanowanych jest kilka spotkań grupowych, gdzie zmierzą się ze sobą zespoły wylosowane z grupy A i C. I tak harmonogram rozgrywanych spotkań obejmuje mecze grupowe, 1/8 finału oraz półfinał. Na Arenie Lublin zmierzą się:

  • 23 maja Tahiti i Senegal,
  • 24 maja Nowa Zelandia i Honduras,
  • 26 maja Kolumbia i Senegal,
  • 27 maja Urugwaj i Honduras,
  • 29 maja Tahiti i Kolumbia,
  • 30 maja Norwegia i Honduras,
  • 3 oraz 4 czerwca odbędą się 1/8 finałów,
  • 11 czerwca półfinał.

Dla osób, które nie zdążyły kupić biletów ciekawą ofertę mają restauracje i bary zlokalizowane w centrum miasta i nie tylko. Razem ze znajomymi lub rodziną można się wybrać do przygotowanych specjalnie stref kibica. Wiele hoteli w Lublinie oferuje wygodne noclegi w bardzo przystępnej cenie dla kibiców spoza miasta. A przy okazji można zwiedzić jego najatrakcyjniejsze zabytki. Hotel Wieniawski w Lublinie oferuje doskonale wyposażone i wygodne pokoje oraz dobre jedzenie serwowane w Restauracji Trzy Romanse.

Sport świetnie łączy turystykę i rozrywkę

Wydarzenia sportowe to doskonała okazja do zwiedzenia różnych ciekawych zakątków Polski. Nie inaczej jest w przypadku zbliżających się Mistrzostw Świata U20, gdzie mecze rozgrywane są w kilku większych miastach, wartych zobaczenia. Lublin to niezwykłe, przyjazne i otwarte na kibiców miasto posiadające interesującą historię oraz ciekawe zabytki i muzea. Kibice w przerwie między meczami mogą wybrać się na spacer po naszym przepięknym Starym Mieście z wieloma malowniczymi i urokliwymi uliczkami, podziwiając średniowieczną architekturę. Mieszczący się w Pobliżu Zamek Lubelski z Muzeum i Kaplicą Trójcy Świętej zachwyci nie jednego turystę. Zmierzając w stronę placu Litewskiego na deptaku napotkamy rzeźbę Lubelskiego Koziołka. Doskonałą atrakcją turystyczną dla dzieci jest multimedialna fontanna z przepięknymi wieczornymi pokazami. To tylko kilka z wielu atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć będąc w tym wyjątkowym mieście.

Hotel Wieniawski w Lublinie serdecznie zaprasza fanów piłki nożnej do naszego niezwykłego miasta.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close