1. Strona główna
  2. Dla biznesu
  3. Konferencje i szkolenia

Konferencje
i szkolenia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Konferencje
i szkolenia

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne - Allegro i Rondo, oddzielone ruchomą ścianą, idealne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Zadbaliśmy o wysoki standard wykończenia pomieszczeń, najnowocześniejsze wyposażenie oraz profesjonalną obsługę.

Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, a kameralne wnętrza zapewniają wygodę i dyskrecję. Sale posiadają 5 niezależnych źródeł światła sztucznego oraz jedno źródło światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Na Państwa życzenie obie sale mogą być połączone, dzięki czemu pomieszczą nawet do 90 osób.

Dodatkowym atutem jest również atrakcyjna lokalizacja hotelu, który znajduje się w centrum Lublina w pobliżu m.in. Lubelskiego Centrum Konferencyjnego i Centrum Spotkania Kultur.

Wyposażenie:

  • nagłośnienie, mikrofony
  • dotykowy, przenośny panel sterujący oświetleniem, nagłośnieniem i ekranem
  • projektor multimedialny o jasności 3800 lm, prezenter
  • ekran o wymiarach 270 cm x 170 cm
  • flipchart
  • szybkie łącze internetowe
  • indywidulnie kontrolowana klimatyzacja dla każdej z sal
  • obsługa techniczna

Sale konferencyjne

Nazwa sali Liczba miejsc w ustawieniu

teatralne

szkolne

podkowa

Sala Allegro

Sala konferencyjno – bankietowa, utrzymana w minimalistycznym stylu, o powierzchni 50 m2, to doskonałe miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Jest to także miejsce często wybierane na prywatne przyjęcia i bankiety.

50 30 25

Sala Rondo

Sala konferencyjno - bankietowa o powierzchni 46 m2, która idealnie sprawdzi się przy organizacji spotkań biznesowych. Sala posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.

40 20 18

Uczestnikom spotkań zapewniamy przerwy kawowe, obiady i kolacje. Organizujemy także imprezy koktajlowe lub eleganckie bankiety towarzyszące odbywającym się u nas spotkaniom. Wszystkie opcje dostępne są na zapytanie. Chętnie dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kontakt:

+ 48 81 45 99 243
+ 48 81 45 99 240

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij