Kontakt

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Skontaktuj się

Zadzwoń lub napisz

Hotel Wieniawski ***

ul. Sądowa 6
20-027 Lublin, Polska

Recepcja i rezerwacja

+48 81 45 99 221

 

 

Dane rejestrowe

HW PROPERTY SP. Z O.O. NIP 712-332-50-80, REGON 366073656 SĄD REJESTROWY: SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO NUMER KRS 0000652663

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez HW Property Sp.  z o.o. z siedzibą w Lublinie, przy ulicy Sądowej 6, 20-027 Lublin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000652663 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacja dotycząca danych osobowych"

Informacja dotycząca danych osobowych

* Pola wymagane

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij