1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Świąteczne spotkanie firmowe w Lublinie

Świąteczne spotkanie firmowe w Lublinie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Świąteczne spotkanie firmowe w Lublinie

03 kwietnia 2019

Zbliżająca się wielkimi krokami Wielkanoc to wspaniała okazja na zorganizowanie przedświątecznego spotkania firmowego. W codziennym ferworze pracy nie mamy czasu na pogłębienie koleżeńskich relacji czy bliższego poznania się, dlatego nieoficjalne imprezy dla pracowników to doskonała okazja do integracji. A jak wiadomo dobra atmosfera i zgrany zespół to największa motywacja do pracy. Spotkania firmowe pozwalają nam nie tylko poznać się wzajemnie, ale także stworzyć prawdziwy zespół specjalistów, który dąży do jednego określonego celu oraz poczucia wspólnoty, co bardzo często prowadzi również do nawiązania nowych przyjaźni. Taki zgrany team to gwarancja doskonałej współpracy, fantastycznej atmosfery oraz co ważne dla pracodawcy wydajniejszej i skuteczniejszej pracy. Restauracja Trzy Romanse Hotelu Wieniawski w Lublinie to doskonałe miejsce na organizację świątecznych spotkań firmowych.

Gdzie zorganizować spotkanie firmowe w Lublinie?

Wybór odpowiedniego miejsca na firmową integrację jest bardzo ważny, a dla większości pracowników jest to istotny element decydujący o ich uczestnictwie. Zaletą Hotelu Wieniawski jest jego doskonała lokalizacja, gdyż mieści się on w ścisłym centrum miasta i bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Nowoczesny design połączony z klasyką, idealnie współgra z klimatyczną atmosferą tego miejsca. Nasz Hotel to nie tylko komfortowe noclegi o najwyższym standardzie, ale również dobre jedzenie przygotowane przez jednego z najlepszych szefów kuchni w Lublinie, a organizacja spotkania firmowego to doskonała okazja na spróbowanie serwowanych przez niego potraw. W związku ze zbliżającymi się świętami oraz imprezami integracyjnymi w wielu firmach, kucharze Restauracji Trzy Romanse przygotowali na tę okazję specjalny catering wielkanocny, zawierający przepyszne zimne przekąski oraz gorące dania. Oferowane menu to połączenie tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Atmosfera zbliżających się świąt oraz wyśmienite potrawy w klimatycznym miejscu jakim jest Hotel Wieniawski w Lublinie to gwarancja niezapomnianej integracji firmowej.

Spotkania biznesowe w Restauracji Trzy Romanse w Lublinie.

W wielu krajach przyjęty jest zwyczaj organizowania przedświątecznych spotkań biznesowych dla klientów lub partnerów biznesowych firmy, których celem jest zacieśnienie kontaktów czy omówienie wspólnych planów i strategii we wzajemnej współpracy. Nowoczesne i prężnie rozwijające się firmy właśnie takie okazje wykorzystują na organizację nieformalnych spotkań biznesowych z klientami, dostawcami, producentami. A luźniejsza atmosfera oraz swobodna rozmowa sprzyja nawiązywaniu bliższych kontaktów biznesowych. Eleganckie i wytworne wnętrze Restauracji Trzy Romanse Hotelu Wieniawski w Lublinie nadadzą prestiżu każdemu ważnemu spotkaniu, a wyjątkowa atmosfera, wyśmienite jedzenie przy kieliszku najlepszego wina oraz profesjonalna obsługa z pewnością umilą przebieg każdego spotkania.

Zapraszamy gorąco do Restauracji Trzy Romanse w Lublinie na świąteczne spotkania rodzinne i firmowe.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij