1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Zaplanuj Dzień Matki w Lublinie

Zaplanuj Dzień Matki w Lublinie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zaplanuj Dzień Matki w Lublinie

23 maja 2019

Dzień Matki to wyjątkowe święto obchodzone praktycznie na całym świecie. W Polsce przypada ono na 26 maja, natomiast w innych krajach ta data jest ruchoma, wypadając zazwyczaj w pierwszej połowie maja. W tym niezwykłym dniu wszystkie dzieci, te mniejsze i te większe, mogą w szczególny sposób podziękować swoim mamom za ich bezgraniczną miłość oraz trud i poświęcenie włożone w ich wychowanie. Każde dziecko okazuje swoje uczucia w różny sposób, kupując prezenty, kwiaty, słodycze czy robiąc własnoręcznie laurki lub wysyłając kartki z życzeniami. Jednak jakiekolwiek by one nie były, pamięć i wzruszenie malujące się na twarzach naszych mam jest bezcenne i warte zapamiętania. Dlatego w ten wyjątkowy dzień spraw swojej mamie przyjemność i podaruj jej wspólnie spędzone chwile. Zaproś ją na lunch, obiad, kolację, kieliszek wina bądź kawę i deser do Restauracji Trzy Romanse Hotelu Wieniawski w Lublinie.

Zaproś mamę do Restauracji Trzy Romanse w Lublinie

Pomysłów na organizację Dnia Matki jest bardzo wiele, a ponieważ jest to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu powinien być on idealnie zaplanowany. Warto postarać się i zorganizować dla naszej mamy coś specjalnego. Doskonałym pomysłem jest na przykład wspólne wyjście do spa, teatru, bądź kina, po których możesz zabrać mamę na pyszny posiłek do wyjątkowej restauracji. Inną ciekawą propozycją jest aktywnie spędzony dzień chociażby na wycieczce poza miasto. Wybór należy do Ciebie. Zaskocz mamę niezwykłą niespodzianką!

W ten wyjątkowy dzień na wszystkie pozycje nowego menu Restauracji Trzy Romanse Hotelu Wieniawski w Lublinie oferujemy 20 % rabatu.

Dzień Matki w Lublinie

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij